Yılın Gelmiş Geçmiş En İyi 10 Aksiyon Filmi ve Fragmanları

Aksiyon macera filmleri(Aksiyon filimleri) arayışlarınız olduğunu biliyoruz ve sizler için hazırladığımız en iyi aksiyon filmleri çalışmamıza başlıyoruz. 1 min


Sponsored Links

Yoğun dövüş sahneleri, hiç bitmeyen macera, tutkulu heyecan  hayranı iseniz, o zaman vizyondaki filmler arasından son eklenen fragman videoları da dahil olmak üzere sizin için güzel bir haberimiz var. Aksiyon macera filmleri(Aksiyon filimleri) arayışlarınız olduğunu biliyoruz ve sizlere en iyi aksiyon filmleri ve son eklenen fragmanlar arasından en iyileri çalışmamıza başlıyoruz. Yeni aksiyon filmleri listenizi güncellemenizi ve izlenmesi gereken aksiyon filmleri arasına aşağıdaki yabancı aksiyon filmlerini eklemenizi öneriyoruz.

İşte fragmanları(son fragmanlar) ile birlikte en iyi aksiyon filmleri 2018 arşivimiz;


 1. alpinpon
  2

  Baş rollerini Alicia Vikander, Dominic West gibi oyuncuların paylaştığı Tomb Raider aksiyon film önerileri için ilaç tadında diyebiliriz. Yeni aksiyon filmleri arasında kesinlikle eklemenizi istediğimiz bu filmi öneriyor ve 5 gün başka aksiyon filimi izlemeyeceğinizin garantisini veriyoruz.


 2. alpinpon
  1

  28 mayıs itibariyle gösterime giren Deadpool 2 komedi ve aksiyon filmleri
  dediğimizde aklımıza ilk gelenlerdendir. Deadpool bu seride genç bir mutantı ölümden kurtarmaya çalışarak yoluna yine gırgır ve şamata ile devam etmektedir.  3. alpinpon
  0

  Yabancı adı ile Pacific Rim: Uprising olan film bu mart ayının 23'ünde tüm dünyada gösterime girmiştir. John Boyega'nın oyunculuğunu konuşturduğu filmde pilot olarak liderlik rolünü üstlenmiştir. İlk filminden yaklaşık 10 yıl sonra gösterime giren devam niteliğindeki film, aksiyon savaş filmleri içinden sizler için seçtiğimiz ağzınızı açık bıraktıracak bir yapım olma özelliğinde.


 4. alpinpon
  0

  Ready Player One orjinal adına sahip film Tye Sheridan, Olivia Cooke gibi oyuncuların baş rolleri oynadığı full aksiyon filmler arasında. Gelecekte gerçek dünyanın mahvolmuşluğunu gösteren filmde bir kaçış öyküsü ele alınmaktadır.


 5. alpinpon
  0

  Marvelin bizlere sunduğu Avengers: Infinity War ,müthiş görsellikte izlenecek aksiyon filmleri listesinin en başında yerini almıştır. Sonsuzluk savaşı evrenin kaderini değiştirecek bir savaş hikayesi ve macera ile sizlere görsel bir şölen sunmaktadır.


 6. alpinpon
  0

  Chris Pratt yine bu seride de mükemmel bir oyunculuk performansı göstererek filmin ödüllü aksiyon filmleri sıralamasında yerini almasını sağlamıştır. Macera ve aksiyon arayanlar için Chris Pratt'in dinazor neslini kurtarmak için adaya dönüş hikayesini kaçırmayın.
   


 7. alpinpon
  0

  Transformers serisinin sevimli robotu Bumblebee film aksiyon dengesini bozmadan karşımıza 1987 yılındaki zaman diliminde geçen bir film. Aksiyon filmleri arasından türkçe dublaj izleme seçeneği ile gelen filmde Bumbelee'nin bir arabadan çok, diğer özellikleri dikkatlerden kaçmıyor.


 8. alpinpon
  0

  Karınca Adam yani namı diyar Ant Man bu kez de 2. bölümü ile aksiyon filmi olarak vizyonda. Paul Rudd ve Evangeline Lilly'nin baş rollerini paylaştığı komedi ve aksiyon tadındaki film karınca adamın yeni birt görev için hazırlandığını anlatmaktadır. 


 9. alpinpon
  -1

  Orjinal ismi MAZE RUNNER: THE DEATH CURE olan ve aksiyon gerilim filmleri arasında bir adım öne çıkan Maze Runner, 26 Ocak'ta gösterime sunulmuştur. 2018 aksiyon filmleri arasında ilk sırada olan ve Dylan O'Brien, Kaya Scodelario gibi ünlülerin başrollerini paylaştığı film Labirent üçleme serisinin son filmidir. Nihayet labirenti aşarak cevap bulmaya yaklaşan koşucular istediklerine ulaşacak mı? En iyi filmler listemizin aksiyon kategorisinde izlenilmeyi bekleyen bu filmi sakın kaçırmayın!


 10. alpinpon
  -1

  Bir diğer adı ile Black Panther olarak tanınan film, aksiyon filmleri türkçe dublaj seçenekleri ile de karşımıza çıkmaktadır. Siyah panterin konusu ise herşeyin sonuna gelindiğinde Wakanda kendi ülkesindeki zorlu tahdına dönmek isteyecektir fakatbundan önce dünya savaşını engellemek zorundadır. 16 şubatta sinemalarda yerine alan film listemizin son sırasındadır.

Add Your Content
Or
Paste a YouTube, Instagram or SoundCloud link or embed code.

Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

Funny Funny
34
Funny
I like that I like that
36
I like that
Dislike Dislike
26
Dislike
OMG OMG
24
OMG
alpinpon

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *