Var olmaması gereken 15 gizemli fotoğraf

1 min


Sponsored Links

Hiç bir fotoğraf gördüğünüzde  “yok artık ?” dediğiniz bir şey oldu mu? Evet o tür fotoğrafları bulduk! Ve şimdi bu garip fotoğraflardan bazılarına bir göz atacağız. Garip hayaletlerden zaman yolcularına kadar daha önce hiç görmediğiniz gizemli fotoğrafları sizler için derledik.

 1. 1 Koca ayak


  2000 yılında anonim bir kaynak, Florida'daki Sarasota polis departmanına "koca ayak" ile ilgili birkaç fotoğraf gönderdi. Bazı insanlar aslında siyah bir ayı olduğunu iddia ettiler, ancak bugüne kadar bir fikir birliği olmadı.

 2. 2 Gizemli Astronot


  Jim Templeton bir aile gezisi sırasında  kızının -fotoğrafını çekerken sadece kızına odaklandığına yemin ediyor.. Fotoğraf incelendiğinde, arkasında bir asronot duruyor gibi görünüyor. Kodak firması bile bu fotoğrafın gerçek veya sahte oldupunu öğrenmek için harekete geçti fakat fotoğraf üzerinde bir oynama olmadığını açıkladı. Birçok teori, Jim'in eşinin bu fotoğrafta ışığın belli etkileriyle bu şekilde göründüğünü söylüyor

 3. 3 UFO'nun Madonna'sı


  En tanınmış esrarengiz tablolardan biri olan bu resim, 16. yüzyılda isimsiz bir sanatçı tarafından boyandı. Mary'nin omzunun üst tarafında belirenbir UFO'yu ve ona bakan bir adamı tasvir ediyor.

 4. 4 Los Angeles Savaşı


  Pearl Harbor'dan kısa bir süre sonra, hava balonu yanlış bir alarma sebep olduve Los Angeles'ın dört bir yanındaki uçaksavarlar ateş açtı. Görüntü bir savaşı gösteriyor ve bazı insanlar bir saldırı olduğunu kabul etti. Komplo teorisyenleri işgalcilerin UFO olduğunu iddia ediyor.


 5. 5 Naga ateş topları


  Bu ateşli topları  Tayland ve Laos arasında bulunan Mekong Nehri üzerinden görülebiliyor. Şu ana kadar çeşitli açıklamalar (plazma, havai fişekler, vb.) var, ancak kesin bir şey yok.

 6. 6 Gelecekten gelen adam


  Bu fotoğraf, 1941'de Kanada'daki Güney Forks Köprüsü'nün açılması sırasında çekilmiştir. Resim günümüzdeki döneme ait kıyafetler giymiş birinin haricinde normal gözükmektedir. Ayrıca, bu şahıs elinde bir kamera tutmaktadır fakat resimde pek fazla ayırt edilememektedir.

 7. 7 UFO yanığı


  20 Mayıs 1967'de Stefan Michalak, Falcon Gölü yakınlarındaki Kanada ormanlarında, iki UFO'nun indiğini iddia etti. Yaklaşan ufanın pilotlarıyla temasa geçmeye çalıştıktan sonra, gemiler aniden kalktı ve Stefan Michalak'ı karnında ızgara izine benzer bir yapı ile yakmışlardır.

 8. 8 Tesadüfi yanma


  1951'de St. Petersburg, Florida polis departmanı Mary Reeser'in bu fotoğrafını çekti. Koltuğuna oturduğu sırada tüm vücudu alev alarak yandı. Kalan tek şey sol ayağıydı ve gariptir ki odada başka hiçbir şey alevden etkilenmedi. Bugüne kadar, adli araştırmacılar sonucu dahi, gerçekte ne olduğu bulunamamıştır

 9. 9 Bayan


  İzleyenler, bu gizemli bayanın, özellikle mükemmel kemara açısına sahip olduğunu ve her şeyi filme çektiği düşüncesiyle, Kennedy'nin suikastını kamerada yakaladığını söylemişlerdir. Ve bu resimdeki kadın bir daha ne görülmüş ne de haber alınabilmiştir. 

 10. 10 Hook Adası deniz canavarı


  Fransız fotoğraf sanatçısı Robert Serrec'in Avustralya kıyılarında çektiği bu deniz canavarı oldukça heyecan verici görünüyor.

 11. 11 Hayalet


  Papaz K.F. Lord, bu ünlü fotoğrafı Kuzey Yorkshire'ın Newby Kilisesi'nde çekmiştir ve kilisede kimsenin olmadığını söylemektedir.

 12. 12 3 Erkek ve 1 Bebek


  Bu 1987 komedisi, perdelerden bakan herhangi bir çocuğun senaryoda olmadığını söyledi, ancak bu ekran görüntüsü sizin başka türlü düşünmenizi sağlayacak!

 13. 13


  Bir aile üyesi bu kadının fotoğrafını çektikten sonra,  arka planda kimse yoktu, bsonradan farkettiklerinde ise kadının ölmüş kocası film karesinde çıkmıştı.

 14. 14 Hayalet başparmak


  Hayali baş parmak sağdaki çocuğun yanında kimseye ait olmayan bir baş parmak. İnsanları korkutmuştur çünkü kimsenin değil.

 15. 15 Zaman yolcusu saati


  2008 yılında Çinli arkeologlardan oluşan bir ekip, eski bir mezarı açtı ve bu altın kol saatini buldu. 

  Sponsor Bağlantılar


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

Funny Funny
33
Funny
I like that I like that
30
I like that
Dislike Dislike
26
Dislike
OMG OMG
23
OMG
alpinpon

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *