Netflix Alternatifi Kaliteli ve En İyi 10 Web TV Sitesi

1 min


Sponsored Links

İnternet üzerinde en iyi film akış, web TV, streaming ya da halk söylemi ile “beleş TV” sitelerini araştırdığınızda Netflix en başta gelen ve iyi olmadığı inkar edemez bir isim olacaktır. Birçok insanın hayatına giren ABD merkezli bu yayın sitesi, her gün arama motorlarına yazılan netflix izle, netflix kampanya, netflix üyelik gibi aramalarla ve hakkında  konuşulan çok sayıda haberle gündemde. 

Ancak tonlarca film, TV şovları, dizler ve diğer video içeriklerine rağmen, Netflix dünyadaki tek yayın hizmeti değil ve Netflix gibi bir çok alternatif site var. 

Netflix Kötü mü? 

Netflix’in birçok rakibi ve muadili vardır. İyi içerik barındıran ve fiyat etiketini de düşüren birçok online film yayın hizmetini kolayca bulabilirsiniz. Eğer arayışınız fiyat ile ilgili değilse, bazı insanlar yalnızca değişiklik için veya başka sebeplerden ötürü Netflix gibi sitelerin muadillerini araştırmak isteyebilir.

Çoğu kişi, çoğunlukla lisanslama kısıtlamaları nedeniyle bazı içeriklere ulaşamayabiliyor. Muhtemelen, bunun sebebi, Netflix’in orijinal filmler ve televizyon şovlarına daha fazla odaklanmaya başlaması  olabilir.

Bu durumda, sundukları fırsatları, içerikleri bir şekilde tüketirseniz, Netflix sisteminin sizde özel bir yeri olmayacak ve netflix alternatifi sitelere yoğunlaşacaksınız.


İşte deneyebileceğiniz en iyi 10 Netflix alternatifi site:

[zombify_post]

 


Like it? Share with your friends!

alpinpon

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *