Mubi (7/10)


Sponsored Links


alpinpon
0

Alternatif sitelerden bir diğer Web yayın akış servisi MUBI,  koleksiyonunda istediğiniz zaman izleyebileceğiniz tonlarca film içermiyor. Bunun yerine daha çok online ve sanal bir sinema salonu gibi bir hizmet sunuyor. 30 gün boyunca gösterimde olacak filmler her bir salon için  seçilerek kullanıcılara sunuluyor. Her gün yeni izleyicileri için yeni bir film seçiliyor.

Başka birisinin film seçmesi fikri, tam hizmet gibi, izlenecek güzel filmler bulamadığınızda emin olunan sizin adınıza bu işi yapan bir hizmet çok mantıklı geliyor. Bu site Nextflix alternatifi olarak daha çok kişisel bir deneyim isteyenler için daha uygun diyebiliriz.

TV şovları ve ana başlıklardaki eksikliği ile Mubi, klasiklere, sanata ve eski nostalji sevgisine özlem duyanların ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşılayabilir. Ayrıca Mubi'nin film seçicil ekibi insanların alışkanlıklarını göz önünde bulundurmayı unutmayıp farklı filmlerle sizi şaşırtabiliyor.

“Now Showing” yani şu an gösterimde yazısının altında sitenin sınırlı film koleksiyonuna göz atabilirsiniz.  Film akış hizmetinin 7 günlük ücretsiz denemesi sona erdikten sonra, 35 - 40 TL(7,5 ABD doları) tutarındaki aylık planı seçebilirsiniz.

Neden Mubi Kullanmalıyım?
  • Seçilmiş kült, klasik ve uluslararası filmleri listeleyerek zaman kazandırır
  • Uygun fiyatlı planlarla birçok ülkede mevcuttur

Like it? Share with your friends!

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *