KProxy (4/8)


Sponsored Links


alpinpon
0

Listemizin yasaklı sitelere giriş sitesi olarak da üst sıralarında yer alan prpxy sitesi KProxy'dir.

KProxy'yi benzersiz yapan şey ücretsiz olmasının yanısıra, proxy sitesini kullanırken ekranın üst kısmında gösterilen menüyü gizleyebilmenizdir. Çoğu anonim web proxy'si, menüyü oraya gizleme seçeneği olmadan koyar ve etkili bir şekilde gezinmeyi zorlaştırabilir.

KProxy'nin bir diğer avantajı, IP adresinizin birini kullanırken engellenmiş olduğunu tespit ederseniz, 10 farklı proxy sunucusu arasında geçiş yapabilirsiniz. Tekrar anında erişmek için başka bir sunucuyu seçmeniz yeterlidir.

KProxy ile bulacağınız ancak bu ücretsiz olarak yasaklı sitelere girişi sağlayan proxy listemizdeki servislerin hiçbirinde bulamayacağınız başka bir şey ise, Chrome veya Firefox tarayıcısı içindeki tüm web trafiğinizi anonimleştirmek için yükleyebileceğiniz küçük bir uygulamadır. Her biri kendi tarayıcılarıyla çalışan iki ayrı uygulama vardır. Tekrar proxy sitesine giriş daha sonra engelli siteye giriş gibi iki aşamalı bir işlem yapmamış olursuınuz.

KProxy uygulaması VPN'e benzer, ancak yüklediğiniz programa bağlı olarak yalnızca Chrome veya Firefox sınırları içinde internette gezinirken çalışır. 

Avantajları

  • İnternette gezinirken üst proxy menüsü gizlenebilir.

  • Anında değiştirilebilir proxy sunucuları.

  • Chrome ve Firefox uzantıları.

KProxy'yi ziyaret edin


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *