Hidester (2/8)


Sponsored Links


alpinpon
0

Yasaklı sitelere giriş siteleri listemizdeki ikinci sıra Hidester'e ait. En iyi ve ücretsiz proxy servis olan Hiderster size komut dosyalarından ve bilgisayarınıza zarar verebilecek diğer kötü amaçlı yöntemlerden koruyan SSL proxy desteği de sağlamaktadır. Piyasadaki en güvenilir ücretsiz web proxy sitesi ününe sahiptir.

URL’yi şifrelemeyi, çerezlere izin vermeyi veya izin vermemeyi , komut dosyalarını kabul etmeyi veya reddetmeyi ya da web sayfasındaki bazı asetlerin yüklenmesini enlegelleyebileceğiniz seçeneklere sahip bir servis. Bu harika proxy sitesini kullanırken ABD veya Avrupa sunucusu arasında seçim yapabiliyorsunuz .

Hidester'ı kullanırken, tarayıcı yönlendiricisini dahi değiştirebilirsiniz; böylece farklı bir işletim sistemi veya web tarayıcısı kullanıyormuşsunuz gibi görünür.

Ayrıca, herhangi bir web sitesinin depoladığı çerezleri temizleyebilir ve bunu Hidester web proxy sistemini kullanırken yapabilirsiniz.

Servis ayrıca Hidester'da kullanabileceğiniz bir şifre üreticisi de sunuyor. Hidester için ödeme yaptığınızda ise çeşitli ülkelerdeki yüzlerce başka proxy sunucusuna da erişebiliyorsunuz.

Avantajları

  • İyi tasarlanmış ve kullanımı kolay web sitesi.

  • Yüksek puanlı proxy servisi.

  • Chrome için web proxy uzantısı olması

Hidester'a buradan ulaşabilirsiniz!


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *