Amazon Prime Video (1/10)


Sponsored Links


alpinpon
2

Tıpkı Netflix gibi, Amazon Prime Video'nun da tanıtıma ihtiyacı yok. Popüler streaming veya akış hizmeti, dünya genelinde 100'den fazla ülkede de mevcuttur. Servis Amazon tarafından sağlanan aylık Prime abonelik ile birlikte geliyor. Böylece, daha ucuz bir anlaşma haline gelir.

Prime Video, Netflix'in kapsamına kadar içerik kataloğuna sahip olmayabilir, ancak abonelerinin gereksinimlerini karşılamak için yeterlidir. Amazon'da ayrıca Amerikan Tanrıları, Z: Herşeyin Başlangıcı, Yüksek Kaledeki Adam, vb. Gibi harika şovlar da dahil olmak üzere birçok kurum içi yapım vardır.

Şimdi, Prime Video ile ilgili en iyi şey, diğer akış servislerine nispeten daha ucuz erişim sağlayabilmenizdir. Showtime, Fandor, HBO, vb. Dahil olmak üzere Kanallar adı verilen farklı eklentilere abone olabilirsiniz. Böylece, en iyi Netflix alternatiflerinden biri olmanın yanı sıra, Prime Video, yayın hizmetleriniz için merkezi bir merkez olarak hareket edebilir. Ancak aktif bir Amazon Prime üyeliği ve ek bir aylık ücret gerektirir.

Peki Neden Amazon Prime Video'yu Kullanmalıyım?
  • Müzik aboneliği ve ücretsiz üyelik işlemleri ve teslimi
  • Çok çeşitli içeriklere sahiptir

Like it? Share with your friends!

One Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *