Beğenerek İzleyeceğiniz 10 Yerli Dizi Tavsiyesi

1 min


Sponsored Links

Dizi izlemek için tek yapmamız gereken televiyon karşısına geçip zap yapmaktır. Genellikle beğenimize hitap eden dizileri önce ya gazeteler vasıtasıyla öğrenir ya da yeni çıacak dizi ile ilgili bir haber duyarız. Hatta dizi tutumuşsa o dizinin belki filmini(dizifilm) izlemeye gideriz. Bazen de televizyonu bırakır online dizi izlemek için internetin başına geçeriz. Tabi bunları yapmadan önce izlemek istediğimiz en iyi dizi için dizi fragmanları arasından beğendiğimiz dizinin nasıl bir şey olduğunu öğrenmeye çalışır ve daha sonra izlemeye başlarız. Şimdi sizlere yakında başlayacak 2018 yaz dizileri hakkında çalışmamızı sunacağız.

İşte dizi seyretme keyfinizi bozmadan izleyebileceğiniz çok yakında çıkacak olan türk dizileri;

 1. 1 Miras


  alpinpon
  1

  Çarşamba dizileri arasında yer alan Miras başrollerini Serkan Çayoğlu ve Fulya Zenginer'in paylaştığı bir trt dizisi. Ertuğrul dizisinin bitmesi ile geride kalan boşluğu doldurma amacıyla ekranlarla buluşacak olan dizi yakın bir tarihte vizyona giriyor.


 2. alpinpon
  0

  Başrollerini Elif Doğan ile Ozan Dolunay'ın paylaştığı yeni dizi Show TV ekranlarında çok kısa bir zaman sonra sizlerle buluşmayı bekliyor. Romantik tarzda bir konusu ile dikkat çeken dizi komedi kıvamında sizlerin beğenisine sulunulacak. Bütün hayatını çocuklarına adamış bir annenin çocuklarının mürüvetini görmek için çırpındığı dizi büyük bir izleyici kitlesi toplayacağa benziyor. 3. alpinpon
  0

  Tüm genç kızların sevgilisi seksi Can Yaman ile erkeklerin rüyalarını  süsleyen Demet Özdemir'in baş rollerini paylaştığı aşk tadında komik bir dizi. 26 Haiziranda ekranlarda olan dizi şu an izlenme oranı olarak büyük bir izleyici kitlesine sahip. Perşembe dizileri serisinde yerini alacak olan Erkenci Kuş dizisi romantik komedi kıvamında eğlenceli bir yapım olarak yakında sizlerle buluşuyor. 


 4. alpinpon
  0

  Şükri Özyıldız, Uğur Yücel ve Melisa Şenolsun'un baş rolleri oynadığı dizi Star TV'den başka bir kanala geçmiş gibi görünüyor. Türkiye'de akrablarının oldupunu öğrenen Rüya aksiyon dolu bir filmde izleyicileri ile buluşuyor. Çekimleri Adana ve Antakya'da yapılmaya başlamıştır.  Pzar ve Pazartesi dizileri arasında olan Nefes Nefese dizisini heyecanla bekliyoruz. 


 5. alpinpon
  0

  Perşembe dizileri kuşağında yer alan Meleklerin Aşkı dizisi oldukça iddialı bir biçimde ekranlarla buluşmayı hedefliyor. Show TV'de başlayacak olan dizinin başrol kadrosu Berkay Hardal ve Gülper Özdemir'e ait. Yakında seyircileri ile buluşacak olan dizinin çekimleri tam gaz devam etmektedir. 


 6. alpinpon
  0

  Star TV'nin üstlendiği ve bir osmanlı hükümdarı ile rus bir kızın hikayesini canlandıran dizi pazartesi dizileri ve çarşamba dizileri arasında yerini alıyor. Hareme giren rus casus Anna duygularına yenik düşeceği bir aşkın içinde kendisini bulmaktadır. 


 7. alpinpon
  0

  Henüz daha çekimleri devam eden Sıfır Noktası isimle trt dizisi buz hokeyi takımındaki oyuncuların hikayesini anlatmaktadır. Gerçek bir hikayeden alıntı yapılarak çekilen dizi sokak çocuklarından kuruluan bir takımın şampiyonluk öyküsü ile TRT 1 ekranlarında izleyicileri ile buluşacak.


 8. alpinpon
  0

  Adından da anlaşılacapı gibi Ege'nin Hamsisi dizisi ege yöresindeki bir bölgede çakilmiştir. Başrollerini Uraz Kaygılaroğlu ve İclal Aydın'nın paylaştığı ege dizisi TRT ekranlarında seyirci ile buluşuyor. 


 9. alpinpon
  -3

  Bir TRT dizisi olan Elimi Bırakma gençlerin gözdesi Alp Navruz ve Aline Boz'un baş rollerini paylaştığı bir yapım. Kamera arkasında eğlenceli dakikalar geçirdiklerini yorumlayan dizi oyuncuları çok yakında ekranlarda seyircisi ile buluşmayı planlıyor. Pazar dizileri arasında olan Elimi Bırakma dev kadro ile yakında başlıyor. 


 10. alpinpon
  -3

  Bir Fox TV dizisi olan 4N1K ödüllü senarist Büşra Yılmaz'ın kitabından uyarlanarak hazırlanan bir proje olma niteliğinde. Çocukluğu kız arkadaşlardan uzak geçen Yaprak yanında bulunan 4 adam ile renkli bir dünyada hayat bulmuştur. Haytına giren Brış ile tüm dünyası değişmektedir. 

Add Your Content
Or
Paste a YouTube, Instagram or SoundCloud link or embed code.

Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

Funny Funny
30
Funny
I like that I like that
30
I like that
Dislike Dislike
24
Dislike
OMG OMG
20
OMG
alpinpon

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *