Yılın Önerilen ve İzlenmesi Gereken En İyi 12 Yeni Filmi

1 min


Sponsored Links

En iyi filmler için kolları sıvayan film endüstrileri, Black Panter ya da The Shape of Water’ın Amelie benzeri gibi gişe rekaroları kıran sinema filmleri ile vizyona girerek sinemaseverlerini etkilemiştir. Daha önce vizyona gelen film önerileri arasında Three Billboards (Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri), Avengers (Yenilmezler) ve  sadece kadınlardan oluşan bir baş yapıt Ocean’s 8 gibi filmlerin olduğunu da söylemeden geçemeyeceğiz. Bu gişe rekoru kıran en iyi filmler 2019 yılına ait beklentiyi ve çıtayı biraz da yükseltmiştir. Dolayısıyla sinemalar, aksiyon filmleri, korku filmleri, en iyi aşk filmleri ile dolup taşarak sizi 2018 yılındakinden daha fazla büyüleceyecek.

Film tavsiyeleri listemizin en dikkat eçken yapımlarından bir Pokémon Go’nun gözlerden uzaklaşmasından sonra büyük bir bekleyiş içerisinde yıpranan hayranları için heyecan verici bir haberimiz de var. En çok beklenen Pokémon filmi “Pokémon: Detective Pikachu” geliyor. Bununla beraber X-Men serisi için de aynı şeyleri söylememiz mümkün.

Bu saydıklarımız ve aşağıda sıraladığımız yeni çıkan bu filmlerin, 2019’a damgasını vuracağından, belki bilgisayarınızdaki video player programında hergün oynatılacak  ya da izlenmesi gereken filmler olarak zihninizde yer edecek. Netflix dizlerine ara vereceğiniz yeni çıkan bu filmler arasından tavsiye ettiğimiz 2019’un en iyi film listesini sizlerle paylaşıyoruz;

[zombify_post]



Like it? Share with your friends!

alpinpon

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *